АФНУ
2
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
9282
Останній візит на сайт
вчора
Продаж нерухомості напряму від усіх
забудовників міста
Без % ! комісії, без посередників, без
переплат.
Пошук та підбір нерухомості.

Продаж квартир (7)

  • GRAND
    134 000 $
    2 062 $/м²

    Євгена Коновальця вул., 37-А

    АКЦІЯ БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    ЖК Main House
    2 кімнати
    65 / 30 / 17 м²
    поверх 10 з 16
    2023 рік побудови
    вчора
    Продаж! двокімнатна квартира в ЖК Main House! -В квартирі зроблено стильний та якісний ремонт -Укомплектовано дорогими меблями та технікою -Підігрів підлоги -Гардеробна кімната -Загальна площа 64 кв.м -Поверх 10 з 12 -Поруч Університет Короля Данила -Всього 5 хвилин пішки до Стометрівки Для огляду або більш детальної інформації-телефонуйте!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • GRAND
    132 000 $
    2 095 $/м²

    Бельведерська вул., 32-Б

    ТЕРМІНОВО БЕЗ КОМІСІЇ Бельведер
    ЖК А5
    2 кімнати
    63 / 20 / 15 м²
    поверх 10 з 12
    2024 рік побудови
    вчора
    Сучасна квартира в самому центрі Івано-Франківська — 5 хвилин пішки до Ратуші Пропонується до продажу простора та функціональна квартира з продуманим плануванням у центральній частині міста. Планування та наповнення: Дві ізольовані кімнати Велика зона відпочинку Простора кухня Широкий коридор правильної форми Багато місць для зберігання речей Світлий інтер’єр у нейтральних тонах Квартира повністю укомплектована меблями та сучасною побутовою технікою: 2 кондиціонери, пральна та сушильна машини, телевізор, холодильник, посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч. Додаткові переваги: Дахова котельня — стабільне тепло навіть при відключеннях електроенергії Будинок від...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • GRAND
    91 000 $
    1 071 $/м²

    Юліана Пелеша вул., 3

    ГАРЯЧЕ БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин
    ЖК Family Plaza
    3 кімнати
    85 / 25 / 30 м²
    поверх 8 з 16
    2025 рік побудови
    вчора
    Family Plaza 8 поверх 85 м² простору Кухня-студія + 2 спальні Гардеробна Балкон Сучасний комплекс, хороша локація, правильне планування. АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ З 13.02.2026 -13.04.2026 ЦІНА 87.000$ ПІСЛЯ ЦІНА 91.000$ Квартира, яка поєднує площу, локацію та адекватну ціну. Рішення краще приймати швидко [телефон приховано] Житлова компанія GRAND
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • GRAND
    122 000 $
    1 877 $/м²

    Височана вул., 18 к19

    2 кімнати
    65 / 25 / 15 м²
    поверх 7 з 12
    2025 рік побудови
    сьогодні
    ✨ Стильна квартира у центрі Івано-Франківська Продається сучасна квартира у престижному ЖК «Містечко Центральне» 📍 вул. Височана, 18 65 м² продуманого простору, де поєднуються комфорт, мінімалізм та стиль. У квартирі: • дизайнерський ремонт • сучасна кухня з вбудованою технікою • затишна спальня • простора вітальня • кондиціонер • якісні меблі та освітлення 🏡 Комплекс газифікований 🚗 є підземний паркінг 🌳 поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, школи, садочки, кафе. Ідеальний варіант для: ✔ комфортного проживання ✔ вигідної інвестиції 💰 Ціна: 122 000 $ 📲 Телефон: [телефон приховано] 🏢 Житлова компанія GRAND Напишіть у Direct, щоб домовитися про огляд.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • GRAND
    89 500 $
    1 904 $/м²

    Романа Левицького вул., 4

    1 кімната
    47 / 15 / 27 м²
    поверх 5 з 12
    2025 рік побудови
    сьогодні
    1-кімнатна квартира біля міського озера ЖК «Манхеттен», м. Івано-Франківськ Світла, стильна та повністю укомплектована квартира — ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції. - Площа: 47м² - Ціна: 92 000 $ -Поверх -5 -У квартирі: - окрема кімната - кухня - зона відпочинку - санвузол - простора гардеробна Квартира з меблями та технікою — готова до проживання.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • GRAND
    123 000 $
    1 403 $/м²

    Надрічна вул., 2а

    3 кімнати
    88 / 45 / 14 м²
    поверх 6 з 9
    вчора
    Продається стильна 2-стороння квартира з дизайнерським ремонтом! ✨ Продається стильна 2-стороння квартира з дизайнерським ремонтом! ✨ Ваша мрія про сучасне житло в самому серці міста може стати реальністю! Пропонуємо квартиру площею 86 м², розташовану на комфортному 5-му поверсі, яка поєднує в собі стиль, комфорт і зручність розташування. 📍 Локація: • всього 10 хвилин пішки до центру міста; • поруч знаходиться торговий центр для щоденного шопінгу та розваг; • неподалік — річка, де можна проводити вечірні прогулянки та насолоджуватися природою. 🏠 Переваги квартири: • двостороннє планування — багато світла і свіже повітря; • стильна кухня з якісною технікою та меблями; • простора вітальня з...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • GRAND
    77 999 $
    855 $/м²

    Княгинин вул., 44

    3 кімнати
    91 / 46 / 16 м²
    поверх 5 з 12
    сьогодні
    Продаж 3 к квартира у зданому будинку. Зручне планування,панорамні вікна на кухні так кімнаті, світла та достатньо простора! У вартість входить: – п'ятикамерні металопластикові вікна з подвійним склопакетом – утеплення цегляних стін 10-сантиметровим шаром пінопласту; склом, товщиною профілю 92 мм; – стяжка підлоги; – вхідні броньовані двері; – встановлення лічильників води, газу та електроенергії.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість